Immo Van De Woestijne - logo

Contact

Contacteer ons via het formulier of spring eens binnen op kantoor.
Klik hier om onze kantoren met hun openingsuren te ontdekken.

Ik ga akkoord met de privacy policy.
09 377 38 36 info@immovdw.com

Volg ons op Facebook en Instagram

Ons team

Karen Van De Woestijne

BIV 503.490

Bestuurder / Technisch directeur

09 377 38 36 karen@immovdw.com

Elke Schautteet

Administratie - Onthaal

09 377 38 36 elke@immovdw.com

Tina Engels

Verkoop - Verhuur

09 377 38 36 tina@immovdw.com

Lauren Fevery

Verkoop - Verhuur

09 377 38 36 lauren@immovdw.com

Yves Debbaut

Verkoop

09 377 38 36 yves@immovdw.com

Céline Aspeslagh

BIV 515.111

Verhuur

09 377 38 36 celine@immovdw.com

Brigitte De Poorter

Beheer

09 377 38 36 brigitte@immovdw.com

Emely Willems

Beheer

09 377 38 36 emely@immovdw.com

Alexia Achtergael

BIV 512.661

Beheer

09 377 38 36 alexia@immovdw.com

Sehad Tandir

Beheer

09 377 38 36 sehad@immovdw.com

Filip De Bie

Beheer

09 377 38 36 filip@immovdw.com

Sam Van Den Bossche

BIV 501.295

Vastgoedmakelaar

09 377 38 36 sam@immovdw.com