Immo Van De Woestijne - logo

Contact

Contacteer ons via het formulier of spring eens binnen op kantoor.
Klik hier om onze kantoren met hun openingsuren te ontdekken.

Ik ga akkoord met de privacy policy.
09 377 38 36 info@immovdw.com

Volg ons op Facebook en Instagram

Ons team

Karen Van De Woestijne

BIV 503.490

Zaakvoerder

0486 24 17 19 karen@immovdw.com

Jonas Sigl

Verkoop - Verhuur

0497 15 06 31 jonas@immovdw.com

Olivier Van Den Braembussche

BIV 504.223

Verkoop

0473 44 42 13 olivier@immovdw.com

Bert Pauwels

BIV 505.477

Verkoop - Verhuur

0496 33 24 56 bert@immovdw.com

Nathalie Claeys

BIV 507.590

Verkoop - Verhuur

0485 20 29 13 nathalie@immovdw.com

Bellina Van Parys

BIV 508.849

Verkoop - Verhuur

0471 20 01 89 bellina@immovdw.com

Ruben Van Speybroeck

Verhuur - Rentmeesterschap

0497 77 48 30 ruben@immovdw.com

Jan Van Cant

Verhuur

0474 17 51 24 jan@immovdw.com

Maribel Willems

Beheer

09 377 38 36 maribel@immovdw.com

Micaël Verhellen

BIV 512.325

Beheer

09 377 38 36 micael@immovdw.com

Alexia Achtergael

BIV 512.661

Beheer

0470 27 97 98 alexia@immovdw.com

Emely Willems

Beheer

09 377 38 36 emely@immovdw.com

Hanne Bogaert

Beheer

09 377 38 36 hanne@immovdw.com

Farid Saelens

Beheer

0479 27 81 05 farid@immovdw.com

Bart Van De Woestijne

Beheer

0472 02 02 58 bart@immovdw.com

Ali Falchou

Beheer

0470 71 69 28 ali@immovdw.com

Myriam Lyphout

Beheer

09 377 38 36 myriam@immovdw.com

Sam Van Den Bossche

BIV 501.295

Boekhouding

0479 31 87 07 sam@immovdw.com

Brigitte De Poorter

Beheer

09 377 38 36 brigitte@immovdw.com