Immo Van De Woestijne - logo

Contact

Contacteer ons via het formulier of spring eens binnen op kantoor.
Klik hier om onze kantoren met hun openingsuren te ontdekken.

Ik ga akkoord met de privacy policy.
09 377 38 36 info@immovdw.com

Volg ons op Facebook en Instagram

Ons team

Karen Van De Woestijne

BIV 503.490

Zaakvoerder

0486 24 17 19 karen@immovdw.com

Jonas Sigl

Verkoop - Verhuur

0497 15 06 31 jonas@immovdw.com

Tina Engels

Verkoop

0479 40 72 87 tina@immovdw.com

Lauren Fevery

Verkoop - Verhuur

0471 11 87 48 lauren@immovdw.com

Yves Debbaut

Verkoop

0472 91 00 17 yves@immovdw.com

Micaël Verhellen

BIV 512.325

Beheer - Verkoop - Verhuur

0472 28 38 76 micael@immovdw.com

Ruben Van Speybroeck

Verhuur - Rentmeesterschap

0497 77 48 30 ruben@immovdw.com

Jan Van Cant

Verhuur

0474 17 51 24 jan@immovdw.com

Alexia Achtergael

BIV 512.661

Beheer

0470 27 97 98 alexia@immovdw.com

Emely Willems

Beheer

0491 30 90 49 emely@immovdw.com

Farid Saelens

Beheer

0479 27 81 05 farid@immovdw.com

Bart Van De Woestijne

Beheer

0472 02 02 58 bart@immovdw.com

Ali Falchou

Beheer

0470 71 69 28 ali@immovdw.com

Brigitte De Poorter

Beheer

0472 48 01 31 brigitte@immovdw.com

Sam Van Den Bossche

BIV 501.295

Boekhouding

0479 31 87 07 sam@immovdw.com